Οι πρωτοπόροι του συμφωνικού metal, Therion, έρχονται την Κυριακή 15 Ιανουαρίου στο Piraeus Club Academy | Loulou is Present. Τη συναυλία θα ανοίξουν οι Serpent Noir και οι Gentihaa.
Τιμές Εισιτηρίων: Προπώληση: 25 ευρώ
VIP (Περιορισμένος χώρος καθήμενων): 30 ευρώ
Σημεία Προπώλησης
Ηλεκτρονικά: Viva.gr
Τηλεφωνικά: 11876
Σε όλα τα Viva Spots
(Καταστήματα Wind, Public, Media Markt, Βιβλιοπωλεία Ευριπίδης, Τεχνόπολη Δήμου Αθηναίων, Yoleni’s)
Σημείωση: Τα εισιτήρια που έχουν αγοραστεί για τη συναυλία των Therion στις 10 Δεκεμβρίου ισχύουν κανονικά για τη νέα ημερομηνία στις 15 Ιανουαρίου και δεν απαιτείται μετατροπή τους.