Όσοι επισκέφτηκαν το περίπτερο της ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ στη FOOD EXPO 2024, είχαν την ευκαιρία να δουν από κοντά και να ενημερωθούν για την πλήρη και ανανεωμένη προϊοντική γκάμα της εταιρείας, η οποία περιλαμβάνει κατεψυγμένα αλιεύματα (ψάρια και θαλασσινά), καθώς και διάφορες σειρές προϊόντων όπως πανέ, και ημιέτοιμα γεύματα. Πρωταγωνιστικό ρόλο είχε η κατηγορία του τόνου, η οποία διατίθεται σε κονσέρβα με ελαιόλαδο και με νερό, σε pouches, καθώς και σε τονοσαλάτες σε διάφορες λαχταριστές γεύσεις.